رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان اعلام کرد

مرکز شتابدهنده ام البنین در ۵ طبقه احداث می‌شود

رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان در آئین تجلیل خبرنگاران بمناسبت ۱۷ مرداد ( روز خبرنگار) از احداث مرکز شتاب دهنده درمان سرطان ام البنین ع در ۵ طبقه با همیاری خیر نیک اندیش در پردیس درمانی آموزشی حضرت ولی عصر عج بهبهان خبر داد.

به گزارش بهبهان صدا به نقل از  روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی بهبهان، در آیین تجلیل از خبرنگاران و نشست خبری رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان با اصحاب رسانه، خبرنگاران از مرکز ۵ طبقه شتابدهنده ام البنین بازدید کردند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان در این بازدید گفت: مرکز شتابدهنده ام البنین با همت خیرین محترم خانواده معرفی و نماینده محترم ایشان حاج عبدالحسین بیانی در حال ساخت است.

وی با تقدیر از نماینده خیر ادامه داد: یکی از ویژگی‌های مهم آقای بیانی، پای کار بودن ایشان در تمامی زمان‌های کاری است به طوری‌که ایشان نه تنها در زمان ساخت بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی قلب فاطمه الزهرا (س) بهبهان بلکه از زمان آغاز به ساخت مرکز ۵ طبقه ام البنین از ساعت شروع کار تا پایان آن به طور خستگی ناپذیر بر پروژه نظارت دارند.

دکتر رمضان احدی با اشاره به مشخصات پروژه بیان کرد: مرکز ام البنین در ۵ طبقه با زیربنای ۶ هزار مترمربع ساخته می‌شود که در حال حاضر روند ساخت مرکز با سرعت خوبی پیش می‌رود.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی صورت گرفته طبقه همکف جهت مرکز شتابدهنده، طبقه اول بستری بیماران، طبقه دوم کلینیک چشم و طبقات سوم و چهارم برای همراه سرای بیمار در نظر گرفته شده است.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: بر اساس زمان بندی صورت گرفته مرکز ۵ طبقه ام البنین تا پیش از دهه فجر تکمیل شده از این رو با پیگیری صورت گرفته در نوبت دریافت تجهیزات شتابنده از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی هستیم.

 

130