هم زمان با میلاد حضرت زهرا س و روز مادر انجام شد:

تلاش کارگروه کاهش آسیب های اجتماعی بهبهان برای نجات دومین مادر معتاد از دام اعتیاد

کارگروه کاهش آسیب های اجتماعی بهبهان در آستانه سالروز میلادت با سعادت حضرت زهرا س و روز مادر دومین مادر معتاد و کارتن خواب را جهت ترک اعتیاد به کمپ انتقال داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای بهبهان، امروز شنبه دوم بهمن ماه و در شب میلادت با سعادت حضرت زهرا س و روز مادر با دستور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهبهان و با حضور چند تن از خواهران بسیجی و آقایان اکبر چابکسفر و سهیل یاحقی و همچنین جمعی از اعضای پایگاه بسیج امامزاده حیدر ع یکی از خانم های کارتن خواب و معتاد از سطح شهر جمع آوری و پس از مشاوره و اقناع سازی با کسب مجوزهای قضایی، امنیتی و انتظامی و هماهنگی صورت گرفته جهت ترک اعتیاد به مرکز ترک اعتیاد انتقال داده شد.

شایان ذکر است که هزینه ترک اعتیاد این مادر توسط خیریه شهید ضرغام مسجد ولی عصر عج بهبهان تامین شده و این خیریه اعلام کرده بمناسبت میلاد حضرت زهرا س و روز مادر هزینه های ترک اعتیاد ۴ مادر را پرداخت خواهد کرد.

در شب های اخیر و با شروع موج سرما، کارگروه کاهش آسیب های اجتماعی با جدیت و همت والا و جهادی خود توانسته اند با حضور در مناطق حاشیه ای و محل های حضور کارتن خواب ها با اقلام حمایتی بویژه غذای گرم، البسه، پتو و وسایل گرمایشی به این عزیزان کمک کنند.

در پایان از تلاش های دادستان محترم شهرستان، فرماندار، فرماندهی سپاه، فرماندهی نیروی انتظامی، معاون فرماندار، جمعیت هلال احمر، شهردار و اعضای شورای شهر، ریاست کلانتری ۱۱، خیرین عزیز و نوعدوست، عزیزان مسجد ولی عصر عج و خیریه شهید ضرغام و عزیزان پایگاه بسیج امامزاده حیدر ع که در این راه تلاش و کوشش فراوان داشته اند تقدیر و تشکر می نمائیم.

امیدواریم با تلاش مضاعف مسئولین شهرستان بزودی شاهد احداث گرمخانه جهت اسکان افراد بی خانمان و کارتن خواب به شیوه اصولی باشیم.

735