هم زمان با هفته دولت انجام شد

افتتاح بزرگترین مجتمع سلولزی جنوب و غرب کشور در بهبهان

هم زمان با هفته دولت بزرگترین مجتمع سلولزی جنوب و غرب کشور در بهبهان افتتاح شد

به گزارش بهبهان صدا به نقل از روابط عمومی فرمانداری بهبهان، سید ولی الله موسوی امروز سه شنبه در مراسم افتتاحیه این پروژه با بیان اینکه راه اندازی این مجتمع سلولزی گام مهمی در بحث کارآفرینی این شهرستان است بیان کرد: یکی دیگر از اهداف مهم این سرمایه گذاری استخدام زنان بی سرپرست بوده که بدون اعتبار تخصیصی از دولت این پروژه راه اندازی شد.

وی با اشاره به اینکه میزان سرمایه گذاری برای ساخت این مجتمع ۷۰۰ میلیارد ریال افزود: راه اندازی پروژه های بزرگ اقتصادی و سرمایه گذاری در این شهرستان می‌تواند در ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی منطقه نقش چشمگیری داشته باشند.

در ادامه این مراسم مدیرعامل مجتمع “هونام تجارت رستاک برند آیپلس” با بیان اینکه این مجتمع بزرگترین و کاملترین مجتمع سلولزی جنوب، جنوب غرب و غرب کشور است ادامه داد: در این مجتمع بزرگ ۱۵۰ نفر به صورت مستقیم از خانم‌های سرپرست خانواده تحت پوشش کمیته امدادامام خمینی (ره) شهرستان بهبهان جذب و اشتغال زایی شده است.

بابک آوند در ادامه بابیان اینکه این مجتمع بزرگ باتوجه به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص رشد تولید و مهار تورم، اشتغال‌زایی و کار آفرینی راه اندازی شده بیان کرد: در نظر داریم تا میزان اشتغالزایی این طرح را به ۲ هزارو ۵۰۰ نفر افزایش دهیم که تحقق این امر به حمایت مسئولان مربوطه نیاز دارد.

آوند با اشاره به اینکه در این مجتمع پنج نوع محصول تولید می‌شود، ادامه داد: این محصولات شامل انواع دستمال کاغذی، لیوان، ماسک، انواع پوشک بچه و لوازم بهداشتی مخصوص بانوان است.

وی گفت: بازار هدف این مجموعه ابتدا بازار داخلی و در آینده‌ نه چندان دور، بازار خارج کشور است.

39