مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان خبر داد

کسب رتبه برتر نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان در سیزدهمین جشنواره ملی تجلیل از کارفرمایان سلامت محور

مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان از کسب رتبه برتر این نیروگاه در سیزدهمین جشنواره ملی تجلیل از کارفرمایان سلامت محور برتر خانه های بهداشت کارگری در سطح کشور خبر داد.

 

 

مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان از کسب رتبه برتر این نیروگاه در سیزدهمین جشنواره ملی تجلیل از کارفرمایان سلامت محور برتر خانه های بهداشت کارگری در سطح کشور خبر داد

محسن غلامی مقدم مدیرنیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان اظهار کرد: در سیزدهمین جشنواره ملی تجلیل از کارفرمایان سلامت محور خانه های بهداشت کارگری برتر که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار شد از نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان در بخش خانه های بهداشت کارگری برتر ملی تقدیر شد.

مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان با اشاره به انتخاب خانه بهداشت کارگری نیروگاه بهبهان از میان ۴۰۰ خانه بهداشت کارگری در سطح بنگاه‌های اقتصادی کشورگفت: آینده نیروی کار به سلامت کارکنان بستگی دارد و این موضوع فرصتی برای کارفرمایان فراهم می‌کند تا علاوه بر رفاه مادی پرسنل، برای سلامت کارکنان اقدام کنند.

 

وی با اشاره به اقدامات واحد ایمنی بهداشت و محیط زیست نیروگاه بهبهان در راستای سلامت کارکنان تصریح کرد: زدودن موانع تنش‌آفرین در محیط کار، توجه به سلامت جسم و روان و ترویج سبک زندگی سالم به همراه تدوین و استقرار برنامه جامع سلامت پرسنل از اولویت‌های نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان در این حوزه است.

 

پدرام کسایی، پایگاه خبری تحلیلی بهبهان صدا:

غلامی مقدم گفت: ایجاد برنامه‌های خودارزیابی سلامت کارکنان، نظارت و پایش اجرای پروتکل‌های بهداشتی به صورت مستمر، آموزش بهداشت تخصصی مشاغل و برنامه‌های پایش محیطی از دیگر فعالیت‌های پیش رو در واحد ایمنی ،بهداشت و محیط زیست ، نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان است.

در ادامه سعید باولی بهمئی مسئول خانه بهداشت کارگری نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان با اشاره به اهم اقدامات و فعالیت‌های خانه بهداشت کارگری نیروگاه بهبهان گفت: تهیه تدوین و جاری‌سازی کلیه دستورالعمل‌ها و گردش‌کارهای لازم برای کلیه فرایندهای اجرایی شرکت از منظر ایمنی، بهداشت و محیط زیست در قالب چندین دستورالعمل اجرایی و برگزاری دوره‌های آموزشی بدو استخدام، تکمیلی و تخصصی HSE برای کلیه پرسنل در سال گذشته از اقدامات صورت گرفته بوده است.

61