پذیرش دانشجوی پزشکی دست آورد دیدار با وزیر بهداشت

تقدیر و تشکر وزیر بهداشت از کادر سلامت و ستاد کرونا شهرستان بهبهان

به گزارش پایگاه خبری صدای بهبهان به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی بهبهان؛
دکتر رمضان احدی ریاست دانشکده علوم پزشکی بهبهان به همراه محمد طلا مظلومی نماینده مردم در مجلس و یوسف زمانی اصل فرماندار شهرستان بهبهان به همراه کمال خوبانی معاون توسعه ،مدیریت و برنامه ریزی در روز سه شنبه ۲آذر ماه با دکتر عین الهی وزیر بهداشت و درمان دیدار و گفت وگو کردند.
دکتر احدی در این دیدار گزارشی از وضعیت دانشکده علوم پزشکی بهبهان ،شامل واکسیناسیون شهرستان، کمبودهای بیمارستان ولیعصر (عج) و مشکلات پروژه های عمرانی دانشکده علوم پزشکی بهبهان به مقام محترم وزارت ارائه دادند. همچنین درخواست ۲۰ دانشجوی پزشکی سهمیه دانشکده علوم پزشکی بهبهان هر سال در دانشگاه علوم پزشکی اهواز را نمودند که با موافقت وزیر و ارجاع این درخواست به شورای گسترش معاونت آموزشی وزارت داده شد که انشالله با اختصاص این سهمیه ظرف سال‌های آتی زیرساخت لازم تهیه و نیروهای لازم جهت جذب که دانشکده پزشکی بهبهان راه اندازی و رسما دانشجوی پزشکی جذب نماید.
دکتر احدی در ادامه افزود: قولهای مساعدی در جهت رفع مشکلات و کمبودهای بیمارستان ولیعصر(عج) از سمت وزیر بهداشت و درمان داده شد.

در پایان دکتر عین اللهی وزیر محترم بهداشت و درمان از تلاشهای شبانه روزی کادر سلامت شهرستان و ستاد کرونا در جهت کنترل بیماری کرونا و درصد بالای واکسیناسیون تشکر و قدردانی کردند و دستور تشویق دانشکده و اعلام این کارزار بزرگ واکسن و تلاش‌های اساسی در پیک پنجم را در جلسه کرونای ملی خواهم کرد.

466