رئیس هیات فوتبال شهرستان بهبهان

امتیاز تیم فوتسال اهورا بهبهان واگذار شد

رییس هیئت فوتبال شهرستان بهبهان با بیان مشکلات مالی برای تامین بودجه تیم فوتسال اهورا بهبهان جهت حضور در لیگ برتر، از فروش امتیاز این تیم به استان اصفهان خبر داد.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان بهبهان در گفتگو با پایگاه خبری صدای بهبهان با بیان اینکه برای حفظ تیم اهورا در استان، حاضر بودیم امتیاز آن را به صورت اقساط به متقاضی در خوزستان انتقال دهیم چرا که علاقمند بودیم امتیاز تیم اهورا در خوزستان بماند، افزود: متاسفانه به دلیل نبود حامی مالی برای تامین بودجه مورد نیاز تیم ، امکان فعالیت تیم اهورا در این استان وجود نداشت و ما مجبور به فروش امتیاز آن به استان اصفهان شدیم .امتیاز تیم فوتسال اهورا بهبهان واگذار شد

محمدرضا آذرحزین با اشاره به اجرای مراحل اداری انتقال امتیاز تیم اهورا بهبهان به اصفهان تا ۴۸ ساعت آینده اضافه کرد: تیم اهورا بهبهان درفصل گذشته نیز با مشکلات فراوانی در لیگ برتر شرکت کرده بود و افزایش هزینه‌ها باعث شده است مالک این تیم تصمیم به فروش امتیاز اهورا بگیرد.
وی مشکلات مالی را از یک سو و معضلات ناشی از منابع انسانی بویژه عدم توانایی در حفظ و تامین بازیکنان را از سوی دیگر از عمده دلایل تصمیم واگذاری امتیاز تیم فوتسال اهورا عنوان کرد.
رئیس هیات فوتبال بهبهان افزود: در حال حاضر ۴ بازیکن تیم اهورا سرباز بوده و تعدادی از بازیکنان که تا کنون با قراردادهای با مبالغ بسیار کم در خدمت این تیم بودند، با عقد قراردادهای با مبالغ بالاتر در خدمت تیم های دیگر قرار گرفتند.
رئیس هیئت فوتبال شهرستان بهبهان با بیان اینکه بازیکنان بومی و آینده داری در سال‌های اخیر در تیم اهورا رشد کردند، اظهار داشت: واگذاری این تیم باعث می‌شود استعداد‌های بسیاری در این رشته ورزشی به هدر بروند.
باشگاه سپاهان اصفهان با خرید امتیاز تیم اهورا بهبهان در مسابقات فصل آینده لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور شرکت می‌کند.
تیم فوتسال اهورای بهبهان در چند دوره حضور خود در لیگ برتر بدلیل نداشتن حامی مالی، علیرغم مشکلات بسیار جهت تامین هزینه های جاری توانست با تکیه بر توان بازیکنان متعصب بومی و حمایت مثال زدنی هواداران پرشور و شعور خود سهمیه لیگ برتری را حفظ کند.

درصورت فروش امتیاز تیم فوتسال اهورا، ملی حفاری اهواز تنها نماینده خوزستان درلیگ برتر فوتسال خواهد بود.

به امید آنکه تیم فوتسال اهورا در فصل آینده با کسب سهمیه لیگ دسته یک حضور مقتدرانه ای در رقابت های لیگ کشور داشته باشد

853