آژیر خطر کرونا در بهبهان بصدا درآمد

تکمیل ظرفیت تخت های بستری بیمارستان های شهیدزاده و تامین اجتماعی

رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان از تکمیل تخت های بستری در بیمارستان های بهبهان، و نبود تخت خالی برای بستری بیماران جدید کرونایی خبر داد.

دکتر قدرت الله شاکری نژاد در گفتگو با پایگاه خبری ندای بهبهان گفت: متاسفانه باید اعلام کنیم که امروز پنج شنبه ۱۷مهرماه تخت های بستری در بیمارستان های شهیدزاده و تامین اجتماعی بهبهان پر شده و بخش آی سی یو که بیماران بدحال در آن بستری می شوند کاملا پر است، و اگر بیمار بدحال جدید کرونا داشته باشیم فعلا جای خالی برای پذیرش وجود ندارد.

شاکری نژاد ضمن تشکر از شهروندانی که نکات بهداشتی را در این ماه ها رعایت کرده اند گفت: متاسفانه برخی از شهروندان هنوز بیماری کرونا را جدی نگرفته اند و نسبت به رعایت پروتکل ها بویژه استفاده از ماسک و عدم شرکت در تجمعات بی خیال هستند.

دبیر ستاد کرونای شهرستان بهبهان برگزاری تجمعات، مراسم ها و بویژه دورهمی های فامیلی را عامل اصلی انتشار ویروس کرونا دانست و گفت: متاسفانه علیرغم همه هشدارها و اخطاریه ها و ایجاد محدودیت هایی که اعمال شده، هنوز شاهد برپایی تجمعات، مراسم ها و دورهمی های فامیلی و خانوادگی هستیم که نتیجه آن بالا رفتن آمار مبتلایان و پر شدن ظرفیت بیمارستان ها است.

دکتر شاکری نژاد ضمن تقدیر از مجاهدت ها و از جان گذشتگی مدافعان سلامت در مراکز بهداشت و درمان و بیمارستان های بهبهان از شهروندان خواست با توجه به وضعیت قرمز شهرستان پروتکل های بهداشتی بویژه استفاده از ماسک و عدم شرکت در تجمعات، اماکن شلوغ و دورهمی هلی فامیلی را رعایت کنند.

494