سرقت در یزد کشف در بهبهان

دستگیری سرکرده باند سارقان منزل توسط پلیس آگاهی بهبهان

فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری سرکرده باند سارقان منزل که در استان یزد اقدام به سرقت کرده بودند توسط پلیس آگاهی بهبهان خبر داد.

به گزارش ندای بهبهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “سید محمد صالحی” در بیان جزئیات خبر گفت: در پی شناسایی باندی از سارقان منزل حرفه ای سابقه دار و فرا استانی و تحت تعقیب، دستگیری سارقان در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی خوزستان با بیان اینکه با اقدامات اطلاعاتی مشخص شد، سارقان در ۱۰ ماه جاری با یکدستگاه خودرو پژو ۴۰۵ سفید رنگ به شهرستان یزد رفته و اقدام به سرقت یک کیلوگرم طلاجات و ۳۹ قطعه نیم و ربع سکه طلا از منزلی در آن شهرستان کردند، افزود: با کار اطلاعاتی ماموران پلیس اداره مبارزه با سرقت آگاهی استان و همکاری پلیس آگاهی شهرستان بهبهان سارقان در تور امنیتی ماموران قرار می گیرند.

سردارصالحی اظهار داشت: سارقان با مشاهده مأموران با خودروی موصوف اقدام به فرار می کنند، لیکن مأموران با تیراندازی، خودرو را متوقف و سرکرده باند را دستگیر کردند.

وی در ادامه افزود: در بازرسی از خودروی سارقان، کلیه طلاجات و سکه های طلای مسروقه که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف شدند.

فرمانده انتظامی خوزستان اظهار داشت: طی هماهنگی با پلیس آگاهی استان یزد، مشخص شد طلاجات و سکه‌های مکشوفه متعلق به شهروند یزدی می باشد و اقدامات جهت دستگیری دیگر اعضای این باند در دستور کار پلیس آگاهی خوزستان می باشد.

423