درخشش دانش آموزان بهبهانی در هشتمین جشنواره نوجوان سالم/ کسب ۱۴ رتبه برتر استانی و راهیابی ۴ اثر به مرحله کشوری

مدیر آموزش وپرورش بهبهان: به منظور افزایش مهارت و سطح آگاهی دانش آموزان، والدین و همکاران فرهنگی، هشتمین دوره از جشنواره ملی نوجوان سالم در مرحله استانی برگزار شد.

رسول عبدی پور گفت:  آثار دریافتی از دانش آموزان شهرستان بهبهان جهت ارزیابی و داوری به دبیرخانه استانی جشنواره ارسال شد که ۱۴ اثر توانست موفق به کسب عنوان برتری در سطح استان خوزستان شود.

عبدی پور افزود: آثار دانش آموزان رائین مردانه در رشته نقاشی ابتدایی، مهدیه سبک پا در رشته نقاشی مدادرنگی، مهدی مطلق و امیرحسین عظیمی پور در رشته روزنامه دیواری و مهدی مطلق در رشته عکس با کسب مقام اول استان، به مرحله کشوری هشتمین جشنواره نوجوان سالم راه یافتند.

وی در ادامه بیان گفت: رویا شجاعی و سجاد آبرومند در رشته نقاشی ابتدایی، مجتبی زارعی در انشاء ابتدایی، مهدیه سبک پا در رشته روزنامه دیواری، ابوالفضل صالح ویسی در رشته نقاشی پاستیل و نادیا عمرانی زاده در رشته نقاشی گواش رتبه دوم جشنواره را به خود اختصاص دادند.

مدیر آموزش و پرورش بهبهان تصریح کرد:  سید علی مستوری در رشته نقاشی ابتدایی، فاطمه خواجوی در رشته مقاله نویسی و مهدی مطلق و روژان فرح پور در رشته فیلم کوتاه داستانی رتبه سوم استان را از آن خود کردند.

عبدی پور در پایان کسب این موفقیت فرهنگی را به حوزه معاونت تربیتی، کادر مدیریتی مدارس، دبیران، دانش آموزان برگزیده و اولیاء آنان تبریک گفت و برای راه یافتگان به مرحله کشوری آرزوی پیروزی کرد.

311
۱
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منتشر شده۱