افتخار آفرینی تیم شنای بانوان نابینا و کم بینا خوزستان در مسابقات قهرمانی کشور

 

به گزارش بهبهان صدا به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان استان خوزستان امین گل مهدی مسئول کمیته شنا هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان استان خوزستان با اعلام این خبر گفت: تیم بانوان خوزستانی با سرمربی گری و مربی گری خانم ها مهرنوش پاینده و محبوبه جامعی در مسابقات شنا کشوری بانوان نابینا و کم بینا که به میزبانی استان تهران برگزار شد، در اولین روز این مسابقات موفق به کسب یک مدال طلا و دو نشان نقره شدند.

گفتنی است مینا محمدی از بهبهان با کلاس پزشکی B۳ توانست در ماده ۵۰ متر کرال پشت مقام اول و مدال طلا و در ماده ۱۰۰ متر قورباغه مقام دوم و مدال نقره و همچنین نرگس نظری پور از بهبهان با کلاس پزشکی B۲ توانست در ماده ۱۰۰ متر قورباغه مقام دوم و مدال نقره را از آن خود کنند.

گل مهدی با اشاره به اینکه بانوان خوزستانی در اولین روز برگزاری مسابقات خوش درخشیدند خاطرنشان کرد: امیدواریم که در دومین روز برگزاری این مسابقات شاهد افتخار آفرینی بیشتری از بانوان شناگر خوزستانی باشیم.
وی افزود: این موفقیت ارزشمند حاصل تلاش و پشتکار ورزشکاران و صبوری و حمایت خانواده‌های محترم ورزشکاران بوده و کسب این افتخرات را به جامعه ورزش خوزستان به ویژه مردم شریف بهبهان تبریک و تهنیت عرض نموده و همواره از خداوند متعال موفقیت و سربلندی برای این عزیزان در تمامی مراحل زندگی خواستارم.

150